Weź pismo między zęby

I czytaj blog mój

Felek 10.02.2021

English Tüv

Jakich języków uczymy się na co dzień? Rozmawiamy, oglądamy telewizję, gramy w gry, słuchamy muzyki, uczymy się języków obcych - czyli według nauczyciela lub nauczyciela z przyjemnością. Te języki tłumaczą, przygotowują się do testów, dają nam wiedzę do przyszłych egzaminów. Przygotowują nas na ścieżkę wiedzy lub po prostu do słuchania piosenek w samochodzie, na przykład podczas nauki alfabetu.

English Tüv to nasz język, którego uczymy się już od najmłodszych lat. Tüv powstało w XVII wieku w języku niemieckim, wówczas proces tłumaczenia polegał na czytaniu tekstów od strony niemieckiej. Na początku tekst został podzielony na kilka części, aw trakcie tłumaczenia słowo pisane zastępowano słowem znanym z języka wroga. Później powstały nowe teksty, które również zostały podzielone na kilka części.

Angielski dla dzieci - jaki tekst?

Tekst został podzielony na kilka części w zależności od używanego języka, np. rosyjski, chiński lub japoński. Dzieci miały również własne słowa, które były pomocne w nauce przedmiotu. Na przykład były rosyjskie słowa kończące się na -виденя - co oznaczało "wodę" w języku angielskim.

W przypadku starszych dzieci konieczne były słowa z innych języków. Były słowa, które podkreślały lub dawały informacje. Na przykład pomocne były języki germańskie.

Warto się uczyć, szczególnie dla dzieci, które jeszcze nie znają języka. Kiedy mamy dziecko, które nie zna języka, często jest to dla niego bardzo trudne, ponieważ słyszy wiele słów z innych języków, nie znając ich. Z tego powodu warto wybierać teksty od doświadczonych lektorów. Ucząc się tekstów od nauczyciela, nie będziemy musieli sami powtarzać słów ani zwrotów, a dziecku będzie dużo łatwiej w drodze.

Tagi: przykładenglish alphabet english dictionary english polish translation english polish dictionary english to japanese english to polish english to spanish english to german